MARKA TESCİLİ

WEB SİTESİ TASARIMI

MARKA & LOGO TESCİL - KURUMSAL KİMLİK - WEB TASARIM

HEMEN ARA    0(264) 279 0264                GSM: 0 (549) 674 0054


WEB SİTESİ NEREDEN ALINIR? HOSTİNG NEDİR? DOMAIN NEDİR? WEB SİTESİ NASIL YAPILIR, WEB SİTESİ ÜCRETLERİ, WEB SİTESİ ADRESİ NASIL ALINIR, ALAN ADI NEREDEN ALINIR, DEPOLAMA ALANI NEREDEN ALINIR, TÜRKİYE HOSTİNG FİRMALARI, TÜRKİYE DOMAİN FİRMALARI, MOBİL UYUMLU WEB SİTESİ, RESPONSIVE WEB SITESİ NEDİR? MARKA TESCİL ÜCRETLERİ, MARKA TESCİLİ NEDİR, MARKA PATENT, PATENT NASIL YAPILIR, PATENT FİYATLARI, MARKA TESCİLİ FİYATLARI, MARKA TESCİLİ YAPAN FİRMALAR, PATENT FİRMALARI, MARKA TESCİLİ ÜCRETİ, WEB SİTESİ ÜCRETİ, GOOGLE DA İLK SAYFADA GÖRÜNMEK, GOOGLE ARALAMALARDA YÜKSELMEK, SEO NEDİR? , SEO NASIL YAPILIR?


istanbul Yozgat Ankara Çanakkale İzmir Batman Bursa Osmaniye Adana Isparta Konya Giresun Antalya Şırnak Mersin Muş Gaziantep Edirne Şanlıurfa Aksaray Diyarbakır Kastamonu Kocaeli Uşak Hatay Kırklareli Manisa Niğde Samsun  Amasya Kayseri Balıkesir Düzce Kahramanmaraş Rize Van Kars Aydın Siirt Denizli Kırıkkale Sakarya Nevşehir Erzurum Bolu Muğla Bingöl Mardin Burdur Trabzon Hakkari
Tekirdağ Karaman Eskişehir Kırşehir Malatya Karabük Ordu Erzincan Afyonkarahisar Bilecik Sivas Sinop Tokat Bartın Zonguldak Iğdır Kütahya Yalova Adıyaman Çankırı Çorum Artvin Elazığ Gümüşhane Ağrı Kilis Bayburt Ardahan Tunceli Adapazarı izmit
ÜCRETLENDİRME

Ücretler işin niteliğine ve kapsamına göre belirlenmekte olup ortalama fiyatlar aşağıda belirtilmiştir.


Marka Tescili Ücreti - 500 TL


Tek sınıf marka ve logo tescil fiyatıdır. Ek sınıf başına 200TL ücreti vardır. Markanız tescil için uygun bulunduktan sonra Türk patent enstitüsü tarafından Belge ücreti talep edilmektedir. Bu ücret 2016 yılı için 600TL civarındadır. Markanız 10 yıl boyunca koruma altına alınacaktır bu 10 yıllık süreç içersinde ücretsiz marka danışmanlığınız yapılacaktır. Marka Başvurusu öncesi ön araştırma ücretsizdir. 


Logo Tasarımı Ücreti - 250 TL 


Logo Tasarımı sektörünüze uygun size özel kurumsal bir şekilde tasarlanmaktadır. Hayalinizde bir logo varsa veya mevcut logonuzu revize etmek isterseniz istekleriniz doğrultusunda logo çalışması yapılmaktadır.


Web Tasarımı - 5 Sayfa - 750 TL (Hosting- Depolama alanı ve Domain -Alan adı tescili Dahil )Web Sitenizin içeriği ve görselleri tarafımızca doldurulacaktır. Logonuz ve vermek istediğiniz görsellerinizi web sitenize ekleyebiliriz.Web sitenizde işyerinizi gösteren harita ve iletişim formu bulunacaktır. Google sayfalarda sektörünüzde ilk iki sayfa içinde olacağınız şekilde SEO görünürlük çalışması yapılacaktır. Anahtar kelimeler sizin internet üzerinde en kolay şekilde bulunabileceğiniz şekilde seçilecektir. HTML kodlu web sitesi yapılacaktır hazır site kullanılmayacaktır.


Örneğin Sakaryada bilgisayar satan bir işletme doğru anahtar kelimeler kullanılarak, google arama bölümüne sakarya bilgisayar firmaları yazdığında ilk sayfada çıkacaktır. Google Adword ile google sayfalarında reklam yayınlamak isterseniz danışmanlık verilecektir.
KALİTE BELGELENDİRME ÜCRETLERİİşletmenizde kullanmak ve Web sitenizde yayınlamak üzere kalite belgesi almak isteyen müşterilerimiz için en uygun fiyatlarla belgelendirme yapmaktayız.


ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ---------------------------------------- 500 TL

ISO 22000 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ-------------------------- 500 TL

ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ---------------------------------------  500 TL

ISO 10002 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ YÖNETİM SİSTEMİ---------------- 500 TL

OHSAS 18001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ--------- 250 TL

HELAL BELGESİ-------------------------------------------------------------------- 750 TL

Diğer Ürün ve Hizmet Fiyatları için iletişime geçiniz.

Fiyatlara KDV dahil değildir. Faturalı işlemlerde %18 KDV ilave edilir.