MARKA TESCİLİ

WEB SİTESİ TASARIMI

ÜCRETLENDİRME

Ücretler işin niteliğine ve kapsamına göre belirlenmekte olup ortalama fiyatlar aşağıda belirtilmiştir.


Marka Tescili Ücreti - 400 TL


Tek sınıf marka ve logo tescil fiyatıdır. Ek sınıf başına 200TL ücreti vardır. Markanız tescil için uygun bulunduktan sonra Türk patent enstitüsü tarafından Belge ücreti talep edilmektedir. Bu ücret 2016 yılı için 600TL civarındadır. Markanız 10 yıl boyunca koruma altına alınacaktır bu 10 yıllık süreç içersinde ücretsiz marka danışmanlığınız yapılacaktır.


Logo Tasarımı Ücreti - 250 TL 


Logo Tasarımı sektörünüze uygun size özel kurumsal bir şekilde tasarlanmaktadır. Hayalinizde bir logo varsa veya mevcut logonuzu revize etmek isterseniz istekleriniz doğrultusunda logo çalışması yapılmaktadır.Web Tasarımı 


Web Sitenizin içeriği ve görselleri tarafımızca doldurulacaktır. Logonuz ve vermek istediğiniz görsellerinizi web sitenize ekleyebiliriz.Web sitenizde işyerinizi gösteren harita ve iletişim formu bulunacaktır. Google sayfalarda sektörünüzde ilk iki sayfa içinde olacağınız şekilde SEO görünürlük çalışması yapılacaktır. Anahtar kelimeler sizin internet üzerinde en kolay şekilde bulunabileceğiniz şekilde seçilecektir. 
Örneğin Sakaryada bilgisayar satan bir işletme doğru anahtar kelimeler kullanılarak, google arama bölümüne sakarya bilgisayar firmaları yazdığında ilk sayfada çıkacaktır. Google Adword ile Google sayfalarında reklam yayınlamak isterseniz danışmanlık verilecektir. 

Ücretlere Alan adı Domain tescili ve Depolama Hosting ücretleri Dahildir.

Kişisel / Küçük Firmalar İçin Web Sitesi : 500 TL  ( 10 Sayfa içerik bizden, sınırsız sayfa kullanıcı doldurabilir , e-mail yönlendirme 1 adet )
Orta Ölçekli Firmalar için web sitesi : 750 TL  ( 15 Sayfa içerik bizden,  sınırsız e-mail adresi ve sayfa ) 
Kurumsal Web Sitesi :1000 TL ( 20 Sayfa içerik bizden, Sınırsız depolama, Sınırsız Sayfa , Sınırsız e- mail adresi , Mobil site , SEO ve Google optimizasyonu, Facebook Twittet Sayfaları, Gelişmiş görsel ve form düzenleme vs pek çok özellik )
KALİTE BELGELENDİRME ÜCRETLERİİşletmenizde kullanmak ve Web sitenizde yayınlamak üzere kalite belgesi almak isteyen müşterilerimiz için en uygun fiyatlarla belgelendirme yapmaktayız.


ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ---------------------------------------- 500 TL

ISO 22000 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ-------------------------- 500 TL

ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ---------------------------------------  500 TL

ISO 10002 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ YÖNETİM SİSTEMİ---------------- 500 TL

OHSAS 18001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ--------- 250 TL

HELAL BELGESİ-------------------------------------------------------------------- 750 TL

Diğer Ürün ve Hizmet Fiyatları için iletişime geçiniz.

Fiyatlara KDV dahil değildir. Faturalı işlemlerde %18 KDV ilave edilir.

MARKA & LOGO TESCİL - KURUMSAL KİMLİK - WEB TASARIM

HEMEN ARA    0(264) 279 0264                GSM: 0 (549) 674 0054